Alexa Certify

از روز دوشنبه 3 آذر تا پنجشنبه 6 آذر ماه 99

شرایط پیش فروش مشارکت در تولید 5 محصول ایران خودرو اعلام شد (3 آذر 99)

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی دوشنبه، 03 آذر 1399
اتومبیل فارسی - ایکو سورن پلاس اتومبیل فارسی - ایکو سورن پلاس

 

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط جدید پیش فروش مشارکت در تولید محصولات خود را ویژه هفته اول آذر ماه 99 اعلام کرد.

این طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید از صبح روز دو‌شنبه 3 آذر ماه 99 آغاز شده و تا پایان روز پنج‌شنبه 6 آذر ماه ادامه خواهد داشت. ایران خودرو در این طرح پیش فروش 5 محصول خود شامل ایکو دنا پلاس، پژو 207i دستی، پژو پارس با موتور TU5، ایکو رانا پلاس و ایکو سورن پلاس را با موعد تحویل فروردین تا شهریور ماه 1401 و مهر تا آذر ماه 1401 عرضه کرده است. قیمت‌های اعلام شده در این بخشنامه فروش غیر قطعی بوده و قیمت نهایی و قطعی خودرو در زمان تحویل مشخص خواهد شد. در این طرح برای ایکو دنا پلاس، پژو 207i دستی و پژو پارس با موتور TU5 سود مشارکت 9 تا 11 درصدی و برای ایکو رانا پلاس و ایکو سورن پلاس سود مشارکت 10 تا 12 درصدی را در نظر گرفته است. همچنین سود انصراف 3 درصد کم‌تر از سود مشارکت تعیین شده است.

 

    بخوانید > مشخصات فنی نهایی سورن پلاس از سوی ایران‌خودرو اعلام شد    

    بخوانید > ایکو رانا پلاس را بهتر بشناسید    

 

 لازم به ذکر است که با توجه به محدود بودن ظرفیت، حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت‌نام، قرعه‌کشی بین متقاضیان واجد شرایط برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. همچنین متقاضیان تا پیش از انجام قرعه کشی هیچ وجهی واریز نکرده و پس از اعلام نهایی اسامی منتخبان واجد شرایط، 5 روز مهلت برای واریز پیش پرداخت به انتخاب شدگان داده خواهد شد.

دریافت نام کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام بوده لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

همانند سایر بخشنامه‌های فروش و بر اساس ضوابط جدید فروش خودرو، به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد و متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) خواهد بود. لازم به ذکر است حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است و امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد. در این طرح ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود و همچنین انتخاب‌شدگان در طرح‌های قرعه کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.

گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است. در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

AutomobileFa IKCO Pre Sale Plan 3 Azar 99

 

 

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection