Alexa Certify

از روز 21 آبان ماه آغاز و تا 21 دی ماه ادامه خواهد داشت

کمپین طراحی خودروی مفهومی مدیران خودرو آغاز شد

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی پنج شنبه، 22 آبان 1399
اتومبیل فارسی - کمپین طراحی خودروی مفهومی مدیران خودرو اتومبیل فارسی - کمپین طراحی خودروی مفهومی مدیران خودرو

شرکت‌های خودروسازی در نمایشگاه‌های معتبر خودرو جهانی همواره جهت نمایش طراحی خودروهای آینده خود و تکنولوژی‌های بکار رفته در آنان نسبت به معرفی خودروهای مفهومی و یا پرتوتایپ اقدام می‌کنند. معمولا جهت طراحی خودروهای مفهومی از آیتم‌های مختلفی استفاده می‌شود که یکی از مهم‌ترین آنان ادغام زبان طراحی شرکت سازنده با چاشنی نوآوری و خلاقیت است که امکان اخذ بازخورد از شرکت کنندگان در نمایشگاه را فراهم می‌آورد و نمایش مدل‌های مفهومی همواره یکی از جذاب‌ترین اخبار نمایشگاه‌های خودرو در سراسر جهان است.
علاوه بر آن شرکت‌های خودروسازی، دانشگاه‌ها و کالج‌ها و نشریات معتبر خودرویی جهت ارزیابی و آشنایی با طرح‌های مورد پسند جامعه هدف نسبت به برگزاری مسابقات طراحی خودرو مفهومی می‌کنند. کمپین‌های طراحی خودرو مفهومی در کلاس آزاد و یا با توجه بر یک سگمت خاص صورت می‌گیرند و از جوایز متنوعی مانند جوایز نقدی و یا بورس تحصیلی جهت برندگان کمپین برگزار شده توسط دانشگاه‌ها استفاده می‌شود. همچنین اینگونه مسابقات یا برای عموم آزاد و یا دارای محدودیت‌هایی همانند سن و یا سطح تخصص شرکت کنندگان هستند.


شرکت مدیران خودرو جهت آشنایی بیشتر با سلیقه مصرف کنندگان و همچنین حمایت مادی و معنوی از علاقه‌مندان به صنعت خودرو در ایران نسبت به برگزاری اولین دوره مسابقه طراحی خودروی مفهومی MVM اقدام کرده است. این کمپین در کلاس آزاد و با در نظر گرفتن تکنولوژی موجود در صنعت خودرو در بین سال‌های 2020 الی 2025 از روز 21 آبان ماه آغاز و تا 21 دی ماه به طول خواهد انجامید. لازم به ذکر است، علاقه مندان بدون محدودیتی در سگمنت‌ها می‌توانند نسبت به طراحی و ارسال طرح‌ها اقدام نمایند.
همچنین امکان شرکت همگی علاقه‌مندان به صنعت خودرو در این مسابقه امکان پذیر است. جوایز در نظر گرفته شده برای این مسابقه مبلغ سیصد میلیون ریال برای نفر اول، صد و پنجاه میلیون ریال برای نفر دوم و صد میلیون ریال برای نفر سوم است جهت کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و مقررات این مسابقه خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمائید.


http://landing.mvmco.ir/mvm-design-contest

 

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection