Alexa Certify

به مدت 3 روز تا ساعت 14 روز یکشنبه 23 شهریور ماه

فروش‌فروش‌العاده ایران‌خودرو با قیمت قطعی کم‌تر و تحویل فوری

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی پنج شنبه، 20 شهریور 1399
اتومبیل فارسی - پژو 206 اتومبیل فارسی - پژو 206

گروه صنعتی ایران خودرو طرح فروش فوق‌العاده خود را با هدف پاسخ به نیاز مشتریان و ایجاد آرامش در بازار اعلام کرد. این طرح فروش سومین طرح فروش فوق‌العاده این خودروساز از زمان تعیین شیوه‌نامه جدید فروش خودرو با استفاده از روش قرعه‌کشی است.

 

فروش فوق‌العاده گروه صنعتی ایران خودرو از امروز (پنجشنبه 20 شهریور 99) آغاز شده و به مدت 3 روز تا ساعت 14 روز یکشنبه 23 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که قیمت اعلام شده در این طرح فروش قطعی بوده ومهلت تحویل خودروهای ثبت‌نام شده در این طرح حداکثر 3 ماه خواهد بود. پس از پایان این طرح فروش فوق‌العاده، طبق روال قبلی قرعه‌کشی میان ثبت‌نام کنندگان واجد شرایط انجام شده و اسامی منتخبان جهت واریز وجه اعلام خواهد شد. سومین طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو شامل 5 محصول ایکو سمند LX، پژو 206 تیپ 5، پژو 206 صندوق‌دار، پژو پارس و پژو 405 SLX است. 

نکته قابل توجه در این طرح فروش فوق‌العاده این است که در قیاس با طرح فروش فوق‌العاده قبلی که در روز پنجشنبه 9 مرداد ماه 99 آغاز شد، قیمت قطعی خودروهای عرضه شده در طرح جدید با کاهش همراه بوده است! در طرح فروش فوق‌العاده قبلی قیمت قطعی سمند LX معادل 94.759.900 تومان اعلام شده بود در حالی که در طرح فروش ‌فوق‌العاده فعلی، قیمت قطعی این محصول 93.605.300 تومان اعلام شده است. مشابه این کاهش قیمت برای پژو 206 تیپ 5، پژو 206 صندوق‌دار و پژو پارس بنزینی نیز رخ داده است. برای مقایسه بهتر و مشاهده قیمت‌های قطعی در طرح فروش فوق‌العاده قبلی ایران خودرو اینجا کلیک کنید.

متقاضیان برای ثبت‌نام در این طرح مشابه روال اجرایی در طرح‌های فروش‌ قبلی پس از تدوین شیوه‌نامه جدید فروش خودرو، باید با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام وارد شده و خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند و در صورتی که کد کاربری و کلمه عبور ندارند باید نسبت به ثبت نام در سایت و دریافت کد کاربری و کلمه عبور اقدام کرده و سپس خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند.
در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می‌گردد و هیچ گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود. قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو حذف شده است.

 

شرایط عمومی بخش‌نامه فروش

1. به هر کد ملی فقط یکدستگاه خودرو تعلق می گیرد.
2. متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است.
3. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است.
4. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.
5. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود برال واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.
6. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.
7. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می‌شود، می‌بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.
8. انتخاب‌شدگان در طرح‌های قرعه‌کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.
9. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه‌کشی به اشخاصثالثممنوع است.
10 . گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1,000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.
11 . سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

 

نکته 1: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.
نکته 2: کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاك انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام کنند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبت نام درکلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.
نکته 3: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

جزئیات بیش‌تر این طرح فروش و قیمت قطعی محصولات عرضه شده در این طرح به شرح جدول زیر است:

AutomobileFa IKCO Special Sale 20 Shahrivar 99

 

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسی