مسابقه نمایندگی بی‌وای‌دی در ایران ویژه نوروز

مسابقه برترین ویژگی داستانی خودروسازی کارمانیا

اتومبیل فارسی - یکشنبه، 26 اسفند 1397

گفتگوهای خودرویی در هر محفلی وجود دارند. محافل خانوادگی و دوستانه مملو از خاطراتی هستند که افراد درباره تجارب سفرها با خودرو، آپشن‌های آن، میزان مصرف سوخت و غیره با یکدیگر به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

گذشته از محافل خانوادگی و دوستانه، شما مشتریان محترم خودروسازی کارمانیا و علاقه‌مندان به برند بی‌ وای‌ دی می‌توانید خاطرات خود را بصورت داستان کوتاه در ایام نوروز در مسابقه «برترین ویژگی داستانی» با سایرین نیز به اشتراک بگذارید.

اگر مالک یکی از محصولات خودروسازی کارمانیا هستید و یا حتی به عنوان سرنشین تجربه سفر با خودروهای BYD را دارید، کافیست داستان‌های کوتاه خود را در زمینه‌ سفرهای نوروزی و محصولات خودروسازی کارمانیا بهمراه عکس مربوط به داستان تحریر شده به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید تا پس از بررسی داورانی به نمایندگی از رسانه‌های ویدئویی، نشریات مکتوب و سایت‌های خودرویی، داستان کوتاه شما به عنوان «برترین ویژگی داستانی» منتخب شود.

برای ارسال داستان‌های کوتاه (حداکثر 500 کلمه ) خود تا روز جمعه 23 فروردین ماه 1398 مهلت دارید.

جایزه‌ در نظرگرفته شده برای افراد برتر در مجموع به ارزش 35 میلیون ریال که به ترتیب جایزه نفر اول 2,000,000 تومان، جایزه نفر دوم 1,000,000 تومان و جایزه نفر سوم 500,000 تومان است.

کارمانیا از شرکت‌های زیرمجموعه کرمان موتور است که نمایندگی انحصاری محصولات بی‌وای‌دی در ایران را در اختیار دارد و اتومبیل‌های شاسی‌بلند بی‌وای‌دی S6 و بی‌وای‌دی S7 از محصولات این شرکت هستند..

AutomobileFarsi All 325x180

autofa banner2

nanova 1398

پربازدیدترین