بر اساس اعلام منابع آگاه

ثبت‌نام بیش از 5 میلیون نفر در فروش فوق‌العاده ایکو و سایپا

تحریریه اتومبیل فارسی - دوشنبه، 12 خرداد 1399
اتومبیل فارسی - ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا اتومبیل فارسی - ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا

فروش فوق العاده خودروسازان از هفته پیش شروع شده و تا روز چهارشنبه 14 خرداد ماه 99 نیز ادامه خواهد داشت. در این باره یک منبع آگاه مدعی شده است که تاکنون بیش از 5 میلیون نفر در فروش فوق العاده خودروسازان شرکت کرده‌اند.

 

این منبع با اعلام این خبر گفت که حدود 2.5 میلیون ثبت نام تنها برای خودروی پژو پارس TU5 بوده است. لازم به ذکر است که بعد از انجام فرآیند قرعه‌کشی، متقاضیان منتخب تنها 48 ساعت فرصت دارند تا مبلغ تعیین شده را پرداخت کنند.با توجه به آمار منتشر شده، احتمال برنده شدن هر نفر در این قرعه کشی بزرگ زیر نیم درصد است.


لازم به ذکر است که اگر فردی در قرعه کشی برنده شده، اما وجه مورد نیاز را در زمان مشخص شده پرداخت نکند، از سوی خودروسازان محروم شده و تا 2 سال حق شرکت در فرآیند فروش خودروسازان را نخواهند داشت. 
نکته جالب توجه در خصوص دارندگان پلاک جاری و عدم امکان ثبت نام در سایت فروش خودروسازان، حساب نشدن پلاک‌های زرد خودرو‌های کامیون، تاکسی و یا حتی خودرو‌های عمومی به عنوان پلاک جاری است و دارندگان این دسته از وسایل نقلیه می توانند در فروش فوق العاده خودروسازان شرکت کنند.

پربازدیدترین

ردکارپت