در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو

انواری، مدیر ارتباطات و امور بین الملل ایران خودرو شد

اتومبیل فارسی - یکشنبه، 27 بهمن 1398

در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، دکتر محمدرضا انواری به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب شد.

 

در حکم فرشاد مقیمی آمده است: «انتظاردارم با بهره‌گيری از توان و قابليت‌های منابع كارشناسی و تخصصی موجود و كارآمد طرح ريزی و برنامه‌ريزی مديريت فوق به نحوی ساماندهی شود كه سياست های ارتباطات عمومی در تعامل با كاركنان و كليه ذينفعان و همفكری با سازمان ها و نهادهای تخصصی و استفاده بهينه از ظرفيت تمامی رسانه‌ها به منظور انعكاس رخدادها و اقدامات انجام شده و تقويت فعاليت‌هایط اثر گذار درجهت ارتقای جايگاه و تصوير بيرونی گروه صنعتی ايران خودرو به نحوی اثر بخش محقق شود.


محمدرضا انواری دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان آلمانی، کارشناسی ارشد و دکترای علوم ارتباطات، استاد و پژوهشگر ، از مدیران باسابقه صنعت خودرو در حوزه رسانه و ارتباطات است.
ریاست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دبیر شورای اطلاع رسانی وزارت صمت، ریاست شورای سیاست‌گذاری تبلیغات و اطلاع‌رسانی صنایع و معادن، ریاست اداره اطلاع‌رسانی ایران خودرو، دبیر شورای سیاست‌گذاری نشریات ایران خودرو، ریاست اداره ارتباط با رسانه‌های حوزه هنری، عضویت در شورای سردبیری و سردبیر نشریات از سوابق حرفه‌ای وی به شمار می‌رود. مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت در دوران ریاست انواری با راه اندازی پویش پاسخگویی و اقدامات گسترده رسانه ای برای پوشش رویدادهای صنعت معدن و تجارت به خصوص در حوزه رونق تولید به عنوان یکی از چهاردستگاه برگزیده در میان وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور معرفی شد.
انواری مدرس دروس جامعه شناسی سازمانی، مبانی جامعه شناسی، افکار عمومی، نظریه‌های ارتباطات و رسانه‌شناسی در دانشگاه آزاد تهران مرکز، دانشکده خبرو دانشگاه علمی کاربردی است.وی همچنین مدرس و مترجم زبان آلمانی است.انواری پژوهشگر مطالعات اجتماعی است و در طرح های پژوهشی مختلف سازمان ها در تصویر ذهنی افکار عمومی به عنوان پژوهشگر فعالیت داشته است.

پربازدیدترین

ردکارپت